O firmie

Firma Zenith Capital Group od lat działa z sukcesem m.in. w obszarach: finansów (szeroka oferta finansowania dla biznesu); inwestycji (współpraca, rozwój i przejęcia firm oferujących innowacyjne rozwiązania dla różnych pól eksploatacji); nieruchomości (sekurytyzacja wierzytelności bankowych); sektorów kreatywnych: marketing, PR, media (opracowywanie strategii marketingowych/strategii marki; kompleksowa obsługa kampanii reklamowych), jest również wydawcą serwisów internetowych i tytułów drukowanych.

Zenith Capital Group zawdzięcza swój sukces i dynamiczny rozwój wizji, która od początku przyświeca jej twórcom, budowy firmy na fundamencie uniwersalnych wartości oraz współpracy z wiarygodnymi partnerami biznesowymi.

To przede wszystkim dzięki wartościom takim jak: uczciwość, wzajemny szacunek i nieustanne poszukiwanie nowych, innowacyjnych rozwiązań, od lat Klienci i Inwestorzy obdarzają nas swoim zaufaniem, co pozwala nam współtworzyć z nimi kolejne innowacyjne produkty i wypracowywać skuteczne biznesowe rozwiązania.

Każdy projekt oznacza dla Zenith Capital Group indywidualne podejście, najwyższą jakość oraz pełne zaangażowanie i kompetencje dedykowanych do projektów Zespołów.

W DNA firmy od początku wpisana jest również potrzeba niesienia pomocy innym, którą Zenith Capital Group realizuje poprzez powołaną przez siebie fundację Zenith Foundation niosącą pomoc zarówno w Polsce, jak i na całym świecie.