Zenith Performance

Key Account Manager

Key Account Manager

Zenith Performance to zgrany zespół specjalistów e-marketingu z solidnym doświadczeniem. Na pokład zapraszamy Key Account Managera, który pomoże w pozyskiwaniu klientów oraz budowaniu z nimi trwałych relacji.

Gdzie pracujemy?

Biuro Zenith Performance znajduje się w centrum Łodzi – w biurowcu Synergia przy ulicy Wólczańskiej 128/134. Jednak praca Key Account Managera polega również na spotkaniach z klientami poza Łodzią.

Czym będziesz się zajmować?

Głównym zadaniem Key Account Managera jest nawiązywanie kontaktów, przygotowywanie ofert, sprzedaż oferty agencji e-marketingowej i utrzymywanie relacji z klientami. W ofercie znajdują się: kampanie SEO, kampanie PPC, kampanie Programmatic, kampanie e-mail, Social Media, User Experience, Web Analytics, Web Development, Content Marketing.

W swojej pracy Key Account Manager może liczyć na mocne wsparcie doskonale przygotowanego zespołu specjalistów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą.

Czego oczekujemy?

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w sprzedaży innych usług oraz zainteresowanie e-marketingiem. Niezbędne do pracy będzie sprawne poruszanie się w internecie i korzystanie z pakietu Office oraz narzędzi Google.

Co oferujemy?

Pracę w przyjaznej atmosferze, ze zgranym zespołem, który wspiera się wzajemnie wiedzą i doświadczeniem. Nie jesteśmy korporacją, każdy specjalista w naszym zespole ma dużą autonomię, bazujemy na szczerych relacjach i orientacji na cel. Proponujemy współpracę w oparciu o B2B i atrakcyjne wynagrodzenie w modelu podstawa+prowizja.

CV prosimy kierować na adres: [email protected]